Over Go Buster

gratis proefles

Veel aandacht bij Go Buster Rijschool in Leidschendam

Rijschool Go Buster in Leidschendam is een jonge rijschool met instructeurs die veel persoonlijke aandacht voor jou hebben. Bij onze rijschool weten we wie je bent en welke manier van lesgeven bij jou hoort. Hoewel iedereen uiteraard een goede rijopleiding krijgt waarin alle lesstof aan bod komt, zorgen we wel voor maatwerk. Dat kan ook doordat we gebruikmaken van zowel een schakelauto als een automaat. Daarnaast hebben we een rustige en geduldige aanpak, waarin jij alle kansen krijgt om eventueel fouten te maken. Dat allemaal met het doel om jou straks zo veilig mogelijk te laten slagen voor je rijbewijs na je rijlessen bij onze rijschool in Leidschendam!

Go buster rijschool Leidschendam logo zwart

Kwalitatieve rijlessen bij Go Buster

Go Buster Rijschool in Leidschendam biedt jouw kwalitatieve rijlessen aan tegen scherpe tarieven. Wij stellen de voortgang van onze kandidaten voorop. Dat doen we onder andere door onze kandidaten tussentijdse toetsen te laten doen. De meeste leerlingen zijn daardoor minder zenuwachtig voor het echte praktijkexamen, omdat je al eens hebt kennisgemaakt met het CBR en je kunt ook nog eens vrijstellingen binnenslepen! Tijdens het praktijkexamen rijden we vaak mee met onze leerlingen, om goed te kunnen zien wat er goed gaat en eventueel beter kan. We begeleiden je dus van begin tot eind bij Go Buster Rijschool in Leidschendam.
Go buster rijschool Leidschendam 6

Pluspunten van onze rijschool in Leidschendam

5

Rustige instructeurs

5

Maatwerk

5

Iedereen krijgt een kans

5

Goede rijopleiding

5

Vertrouwd

5

Alles-in-1-pakketten

5

Flexibele openingstijden

5

Rijles in schakelauto

5

Jouw voortgang voorop